یدک کش رشت

یدک کش رشت

حمل خودرو چیست؟

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است در هنگام رانندگی با آن مواجه شوید، خاموش شدن ناگهانی خودرو در جاده است. در این صورت، باید با شرکت خدمات تماس بگیرید تا توسط یدک کش خودروتان به تعمیرگاه مورد نظر منتقل شود. یدک کش ها نوعی خودرو وانت بار هستند که وزنی بالاتر از دو تن دارند. این ماشین ها شباهت زیادی به جرثقیل دارند، به این معنی که یک هیدرولیک بسیار قوی و یک اهرم دارند که زیر خودروی خراب شده قرار می‌گیرد و با بالارفتن چرخ های خودرو قابل حمل می‌شود. با توجه به اینکه این ماشین ها انواع مختلفی دارند و هر کدام متناسب با خودرویی با حجم خاص هستند، باید یدک کشی مناسب با خودروتان را انتخاب کنید. یدک کش رشت خدمات جرثقیل را برای جابجایی خودروهایی که یدک کش رشت قادر به بارگیری و یدک آن نیست، ارائه می‌دهد.

هزینه حمل و نقل ماشین چقدر است؟

هزینه حمل و نقل اتومبیل برای مسافت های کوتاه داخل رشت با حمل خودرو به خارج رشت یا سراسر کشور متفاوت است. فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد؛ برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود.

۱- نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
۲- وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری
۳-نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد.

یدک کش ها چه کاربردی دارند ؟

انتقال خودرو دچار نقص فنی به نزدیکترین تعمیرگاه
حمل و جابه جایی خودروهای تصادفی
انتقال خودرو به مراکز بیمه
حمل و جابه جایی خودرو برای تعویض پلاک
جابه جایی خودروهای مسایقه ای

یدک کش رشت
یدک کش رشت

یدک کش ها در چند مدل ساخته می شوند ؟

خودرو بر مدل کامیونی

از پر استفاده ترین یدک کش رشت نوع کامیونی این ماشین می باشد حتما تا به حال این نوع را در جاده ها که برای تردد و جابه جایی ماشین های نو و تصادفی استفاده می شود مشاهده کرده اید این نوع سطح جداکننده , طولانی و بلند دارند که بر روی زمین قرار گرفته و پس از انتقال ماشین روی آن تخت بازوهای هیدرولیکی ماشین صفحه را بلند و بر روی پشت کامیون قرار می دهند و پس از آن ماشین را به محل مورد نظر انتقال می دهند .

خودروبر مدل زنجیری

این نوع یدک کش با توجه به نامشان توسط یک کابل سیم مانند به اهرم جلویی ماشین آسیب دیده نصب شده و باعث انتقال ماشین به محل مورد نظر می شوند از معایب استفاده از نوع زنجیری این ماشین ها آسیب رسیدن به سپر ماشین و یا خراشیدگی رنگ خودرو است امروزه اکثرا از این نوع برای حمل خودروهای فرسوده و اوراقی استفاده می شود .

خودروبر های بلند کننده چرخ

همانطور که اشاره شد از یدک کش های مدل زنجیری به دلیل آسیب رساندن به سپر و بدنه خودرو کمتر استفاده می شود اما نوع دیگر این ماشین ها که بیشتر مورد مصرف بوده و به ماشین آسیب نمی رساند یدک کش های بلند کننده چرخ است که مقرون به صرفه نیز هستند این ماشین ها اهرم خود را زیر چرخ های ماشین دچار نقص قرار داده و ماشین را به همراه می کشد .

یدک کش چه ویژگی هایی دارد ؟

دستگاه یدک کش خودروهایی نیرومند و قوی هستند که موتور تعبیه شده در انها , بدنه و شاسی خودرواز قدرت و توان بالایی برخوردار است در کشور ما ماشین هایی چون وانت و نیسان قابلیت یدک کشی دارند خودروبرها و کسانی که برای حمل خودرو اعزام می شوند با تمام تکنیک حمل خودرو آشنایی دارند مثلا فار باد لاستیک از مواردی است که خودروبر باید به ان اهمیت دهد , خودروبرها به خوبی سرعت خودروی خود را کنترل می کنند تا ماشین دچار نقص را از میان ماشین ها عبورداده به سلامت به مقصد برسانند در همچنین وزن یدک کش حمل خودرو باید با ماشین مورد نظر متناسب باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *